Montaż i ustawianie anten DVB-T i DVB-S.

Zapewniamy pełną obsługę w zakresie profesjonalnego montażu konserwacji anten naziemnych i satelitarnych oraz rozbudowanych instalacji opartych na multiswitch.

W zakres naszych usług wchodzi montaż i naprawa:

Anten telewizyjnych ( naziemna telewizja cyfrowa DVB-T )

Anten satelitarnych (DVB-S)

Anten szerokopasmowych

Anten zbiorczych

Anten radiowych

Złożonych instalacji opartych o multiswitch.

Dzięki używaniu przez nas nowoczesnych mierników mogą być Państwo pewni, że sygnał będzie najwyższej jakości. Nigdy więcej nie będą musieli się państwo martwić przerwanymi transmisjami ulubionego programu. Anteny zamontowane przez naszą firmę trzymają się pewnie i nie są narażone na uszkodzenia podczas burzy lub silnych wiatrów. Używając nowoczesnych urządzeń pomiarowych dobieramy a następnie ustawiamy anteny najlepiej jak to możliwe w danej lokalizacji.

Image

Monitoring - zabezpiecz dom lub firmę.

Montujemy systemy monitoringu dla firm i prywatnych domów.

W zakres naszych usług wchodzi montaż i naprawa:

Monitoringu analogowego.
Monitoringu IP, opartego na cyfrowej technologii transmisji danych.
Monitoringu analogowego HD-CVI, oferującego wysoką jakość HD i Full HD.
Monitoringu AHD.

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo swojego domu lub firmy, musisz zdawać sobie sprawę, że profilaktyka to jedna z najlepszych metod zabezpieczania. Nic tak nie odstrasza potencjalnych włamywaczy, jak profesjonalne zabezpieczenia i monitoring. Nasz firma wychodzi naprzeciw tym potrzebom i zapewnia profesjonalne doradztwo i montaż systemów monitoringu i zabezpieczeń. Używamy wyselekcjonowanych podzespołów najwyższej jakości sprawdzonych i renomowanych firm.

Image

Alarmy i instalacje alarmowe.

Profesjonalny montaż systemów alarmowych dla firmy i domu.

Kiedy mówimy o zabezpieczeniach, musimy wspomnieć o systemach alarmowych. Monitoring to jedno, ale bez sprawnego systemu alarmowania nie będziemy poinformowanie o zagrożeniu, co może spowodować duże szkody lub zagrożenie mienia i życia. Koszt montażu takiego systemu jest bardzo mały w stosunku do potencjalnych szkód spowodowanych włamaniem czy pożarem. Nic nie daje, takiej pewności i spokoju jak pewność, że nasza rodzina i aktywa są bezpieczne. W przypadku zagrożenia w monitorowanym obiekcie otrzymujesz powiadomienia telefoniczne. W zakres naszych usług wchodzi:

  1. 1

    Montaż alarmów.

  2. 2

    Montaż systemów antywłamaniowych.

  3. 3

    Montaż systemów przeciwpożarowych.

Image

Zainteresowany naszą ofertą?

Bardzo chętnie z Tobą porozmawiamy
Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się